Big Brother Radio Celebrities Gossip Showbiz

“Për shkak të kamerave nuk mund të…”/ Iva Korumi analizon raportin Ilnisa-Meriton: Kur je nënë mendon për videot që do qarkullojnë…”

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Ndërkohë, e ftuar sot në “Big Brother Radio” ishte gazetarja Iva Korumi. Ndër të tjera, Iva ka komentuar raportin e afërt të Ilnisës me Meritonin.

Ata shumë po përmbahen. Kanë dy muaj aty. Po iu pëlqen njëri-tjetri.

Por deri ku do arrinin Ilnisa dhe Meritoni sipas Ivës?!

Duan të avancojnë më shumë, por është e pamundur për shkak të kamerave. Besoj nga Ilnisa do rezistojë sepse vjen ‘me paketë’. Është nënë, kur je nënë ti mendon për efektet anësore me videot që do qarkullojnë.