Celebrities Gossip Showbiz

Përveç 110-vjetorit të Pavarësisë, Oriola Marashi feston edhe…

Oriola Marashi është një nga modelet më të përfolura dhe të sukseshme shqiptare. Bukuroshja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për fotot e saj mjaft provokuese që publikon në faqen e saj në Instagram.

Dita e sotme përveç se 110-vjetori i Pavarësisë për Oriolën është edhe një festë tjetër e veçantë. Ditën e sotme motra e saj Xhulia feston ditëlindjen dhe Oriola ka vendosur ta urojë atë publikisht, ku ka postuar disa foto të të dyjave, të cilat janë të veshura njëra me ngjyrë të kuqe dhe tjetra me ngjyrë të zezë me rastin e festës së 28 Nëntorit. Në postim Oriola shkruan:

Pyes veten nëse të gjithë do të mund të kishin një motër si ti do ishte gjëja më e madhe që mund ti kishte ndodhur ndonjëherë, Gëzuar ditëlindjen motra , jemi kuq e zi përgjithmonë 

Oriola shpesh poston foto nga përditshmëria e saj dhe nga jeta e saj si një modele. E së fundmi fotoja e publikuar në Instastory na ka bërë të gjithëve shumë kurioz. Oriola ka postuar disa trëndafila të kuq gjatë një darke dhe siç të gjithë e dinë këto trëndafila simbolizojnë dashurinë e kështu janë ngritur dyshimet se mos ndoshta modelja po na tregon se mund të jetë në një lidhje dashurie. Ende nuk kemi diçka tjetër për ta konfirmuar, por nëse është e vërtetë, kush vallë mund t’ja ketë vjedhur zemrën Oriolës?