Pikëpyetjet e largimit të Bardhit: “Unë do të shtiresha e vdekur”! Arba dhe Kilda komentojnë BBV 3!
Big Brother Radio • 19:19 11/03/2024
Ndodhitë ditore të “Big Brother Albania VIP” vijnë të komentuara live me të ftuar personazhe të njohur, por mbi të gjitha në zërin e publikut. Me telefonata do i jepet mundësia kujtdo që të komentojë ngjarjet nga spektakli, nga përditshmëria. Të gjithë dëgjuesit nëpërmjet telefonatave, SMS apo mesazheve audio në Whatsapp, të shprehin simpatitë, antipatitë, mbështetjen që kanë për personazhet në “Big Brother VIP”. Albana Ruçi Arba Gramo Kilda Hysenbegasi
Kush duhet ta fitojë BBV sipas Fjorentina Halilit, Elton Tozajt dhe Elvis Myrtaj?!
Big Brother Radio 20:17 26/05/2024
“Një Big Brother bombastik…”/Gigliola Haveriku analizon finalistët e BBV3!
Big Brother Radio 19:37 24/05/2024
“Romeo një zhgënjim…”/Olta Sheta dhe Toros Shahnaian analizojnë finalistët:“Tabunë e ka thyer Egla…”
Big Brother Radio 18:32 23/05/2024
“Do të isha në finale”/ Çfarë do të ndodhte nëse Fationi nuk do të hiqte dorë nga rrugëtimi i BBV?!
Big Brother Radio 17:47 22/05/2024
Fustane me shuma marramendëse? Si qëndron e vërteta pas veshjeve luksoze të Françeskës në BBV?!
Big Brother Radio 18:31 21/05/2024
5 gladiatorët që kanë mbetur në arenën e “Big Brother VIP Albania”!
Big Brother Radio 19:52 20/05/2024
“Egla arrogante, Meritoni nuk na ka dhënë as dorën”/ Sedmir Selmani zbulon prapaskenat e Prime-ve!
Big Brother Radio 19:48 20/05/2024