Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Pjesë e një projekti kinematografik?! Çfarë roli do të zgjidhte Meri Shehu…

Filmi “Guxim” një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Premiera absolute e filmit aksion, në Cineplexx TEG bëri bashkë shumë personazhe të njohur nga bota e filmit, muzikës, televizionit dhe jo vetëm…

Ekskluzivisht për Top Albania Radio ata kanë dhënë intervista, kanë zbuluar detaje, kanë treguar për pritshmëritë për filmin. Direkt nga premiera me Albana Ruçin intervistat nuk kanë munguar dhe të gjitha këto mund t’i shikoni në platformat tona dhe në rrjetet sociale.