Albanian’s Hot Top 30, Week of April 3rd

Nuk kishte si të ndodhte më mirë sesa kombinimi perfekt i zërave të dy artistëve më të njohur të tregut shqiptar siç janë Young Zerka dhe Majk. Dyshja kanë sjellë së bashku një këngë të titulluar “Ku Je Bre”, publikuar më 27 mars 2023 dhe është bërë menjëherë këtë javë pjesë “Albanian’s Hot Top 30”. Ky projekt muzikor ka si producent Alandy dhe teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarët. Dëgjuesit e kanë pëlqyer menjëherë këtë këngë dhe e kanë simpatizuar tepër edhe në rrjete të ndryshme sociale.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Young Zerka ft. Majk
Ku Je Bre
2
Olimpia
SMR
3
Elgit Doda x Klodian Kodra
TL 2
4
Lumi B
Cili je ti
5
Nora Istrefi
Amanet
6
ELAI
Krenari
7
Auron Deva
Opera
8
Jonida Maliqi
Do apo Nuk do
9
Ari Blue
Ti
10
Kida
Leje
11
Krenar
Mrena Nates
12
Finem
Meteor
13
Alban Skenderaj ft Mc Kresha
Iluzion
14
Gresa Gjocera
E zbrazët
15
Samanta
Alo
16
Eldis Arrnjeti
Kthehu
17
Loreen ft. Mr. Oni Ndreko
Tattoo Bachata
18
Dhurata Dora
Besame
19
Armaldo Kllogjeri
Ta Dije
20
Dren Abazi
Ndoshta
21
Dhurata Dora feat. Luciano & Noizy
Shut Up
22
Rzon x Ledri Vula
Rebele
23
Dafina Zeqiri
Une jom ajo x Caviar
24
Russ Millions, Noizy, Rondodasosa, Capo Piaza
Dancer
25
Eda
Nje jete
26
Vserlo
Hurricane
27
Blleki
Shkoj
28
Janex
Loveless
29
Dhurata Dora
Sonne
30
Shpat Deda
T'Huj