Albanian’s Hot Top 30, Week of May 13th

Disa bashkëpunime mjaft interesante janë bërë pjesë e “Albanian’s Hot Top 30” për këtë javë. Soni Malaj dhe Dara kanë sjellë së bashku projektin “E Para e Rralla”. Lluni dhe ELINEL kanë bashkuar forcat për një super projekt mjaft ritmik në rrymën rap, titulluar “Rap Chat Gpt”. Nga ana tjetër, Dardan x Azet kanë vendosur të sjellin projektin “Pa mu” për të nisur sezonin e ri veror plot energji.

Alban Skënderaj pas suksesit me “Pranvera”, ka sjellë “La La La” një këngë perfekte për çelur këtë sezon të ri dhe për të shijuar verën. Kejsi Tola vjen me një dedikim mjaft të bukur për ndjenjat në projektin e ri, titulluar “Për Ty”. Kelly vjen këtë javë me një këngë të re, e cila sërish i dedikohet ndjenjave që ka për personin e tij të zemrën dhe titullhet “Hello”. Nga ana tjetër, 2Ton vjen me një super këngë ritmike, “Kaniher”, e cila i dedikohet një dashurie të lënë përgjysmë dhe tradhëtisë.

Powered by The Top List © / Top Awards

1
Soni Malaj x Dara
E Para e Rralla
2
Alban Skenderaj
La La La
3
Kejsi Tola
Për Ty
4
Kelly
Hello
5
lluni ft ELINEL
Rap Chat Gpt
6
Dardan x Azet
Pa mu
7
2Ton
Kaniher
8
Marsela Çibukaj
Petale
9
Ibro Deli
Jarana
10
Elvana Gjata
Ku gjen më mirë
11
Blleki
TATALOKA
12
BBV3 Cast of 100 Days
Kap Prime
13
Stresi, Varrosi
Ke Inat
14
Baby G
Take 2
15
Skerdi
Pa mu
16
Julio Imeri
Ne të dy
17
MatoLale
Vaçe Zela
18
Fifi x Offchestra
Edhe pak
19
Irkenc Hyka
Male
20
Skerdi
Xinxerfille
21
Rool
All Star
22
Arbresha x Bardhi
Luj Zemer
23
Era Istrefi
Mona Lisa
24
Dhurata Dora
Sheqer
25
Stresi & One T
Mos u dorzo 2
26
Olta Boka
Me shume se ti
27
Lore
Te Du
28
Argjend Gjigja
INDIGO / pase lo que pase
29
Stefania X Faydee
Ma bebe
30
Dafina Zeqiri
Go Go Go