Albanian’s Hot Top 30, Week of September 26th

A ju kujtohet Retrovizorja? Grupi i njohur që lindi në vitin 2002 kur inçizuan dhe albumin e tyre të parë, kthehen më fuqishëm se kurrë. Së bashku me Elina Duni, Retroviorja vijnë këtë javë me “Mist” dhe “Si të humba ty”.

Pritjes i erdhi fundi! Ashtu siç ishte paralajmëruar para disa kohësh, Besa do të rikrijonte “Zonja & zotërinj”. Të gjithëve na ka shoqëruar kjo këngë prej vitesh dhe nuk ka njeri që nuk ia di fjalët këtij hiti. Por këtë version me Alban Chela, është e sigurtë që do ta adhuroni.

Nga ana tjetër Bardhi vjen me 2 këngë në 1 projekt, ashtu siç kemi parë goxha kohët e fundit, “Zhytem x Prap”. Zgjidheni vetë të preferuarën tuaj.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Alban Chela & Besa
Zonja & Zoterinj
2
Retrovizorja
Mist
3
Retrovizorja
Si të humba ty
4
Bardhi
Zhytem x Prap
5
SEMI
Euro
6
Loré x naBBoo
Extasy
7
Fatos Shabani
Dritës
8
Donald
Hesht
9
Alban Ramosaj
A Je Me Najkon
10
Blero ft Arbanna
Amore
11
Edona Reshitaj
Me shume se e bukur je
12
ARNON x Sardi
Ajo S'Do Normale
13
Nilsa Hysi
Doja Doja
14
Alandy x Young Zerka
Edhe pak
15
Nilsa Hysi
Asaj
16
Fifi x Gjiko
365
17
DJ Geek feat. SEMI
Raptish x Tranquilo
18
Ledri Vula X LumiB X NUK
Uma Love
19
Elgit Doda
Nuk Muj
20
Dafina Zeqiri
Dhimbje Dhimbje
21
David Dreshaj
Do dashni
22
Jonida Maliqi
Hije
23
KOKA
Skin And Bones
24
Dopamin
Hold On
25
Dhurata Dora feat. Luciano
Adrenalina
26
Yll Limani x Ledri Vula
Tonat
27
Rina
Daddy
28
Skerdi x Tuna
A je
29
Min3
Reggaeton
30
Renis Gjoka ft. Eneda Tarifa
Cep më Cep