Dj Ankloe – Autumn Hits

Momentalisht, ajo është Dj më e re në moshë në Shqipëri e cila rrugëtimin në TAR e ka nisur me një dashuri shumë të madhe. Kloi Vladi është Dj e vetme vajzë dhe gjithashtu më e reja që Top Albania Radio ka patur ndonjëherë.

Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo. Dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka tre vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay. Pasioni i madh që ajo për profesionin e DJ dhe muzikën në tërësi e ka bërë një DJ autodidakte nisur nga miksimet më të vogla në përpunimin e këngëve të ndryshme.

Dj Ankloe ka përgjedhur 20 projektet muzikore që sipas saj do të na shoqërojnë këtë sezon vjeshte…

1
KSHMR x Tungevaag
Close Your Eyes
2
TONES AND I
CHARLIE
3
Billen Ted
People Ain't Dancing
4
Tove Lo
2 Die 4
5
Bob Sinclar, Nyv
Borderline
6
Sam Feldt, Salem Ilese
Hate Me
7
RAYE
Black Mascara
8
Shakira, Rauw Alejandro
Te Felicito
9
Vegas Jones ft. Nika Paris
Amnésie
10
Darius ft. Devin Tracy
EASE YOUR MIND
11
Lizzo
About Damn Time
12
Adele
Oh My God
13
NEIKED, Mae Muller, Polo G
Better Days
14
Marshmello, Khalid
Numb
15
Post Malone, The Weeknd
One Right Now
16
Regard, Troye Sivan, Tate McRae
You
17
Lazza, Takagi & Ketra
PANICO
18
Calvin Harris ft. Dua Lipa & Young Thug
Potion
19
Omah Lay & Justin Bieber
Attention
20
Doja Cat
Woman