Dj Saix – Autumn Hits

Dj SAIX e keni dëgjuar prej kohësh tashmë në emisionin e tij në Top Albania Radio, “Top Albania Classics” çdo të shtunë me muzikën e tij të përzgjedhur të rrymës house dhe deep house. SAIX është një nga shtyllat e postproduksionit në Top Albania Radio, DJ dhe Producer.

SAIX sjell një buqetë me hitet klasike te House, ato që ju kujtojnë kohët më pak të ndërlikuara dhe që frymëzojnë brezat për krijimtari origjinale në vend të ripaketimit. Që prej vitit 2012, ai ka vazhduar palodhur me punën e tij në përzgjedhje muzikore dhe postproduksion. Tani, SAIX na njeh me 20 hite që do të na shoqërojnë këto muaj melankolik vjeshte.

1
The Weeknd
Is There Someone Else?
2
Elton John, Britney Spears
Hold Me Closer
3
Harry Styles
Cinema
4
Calvin Harris ft Charlie Puth & Shenseea
Obsessed
5
Jack Harlow feat. Justin Timberlake
Parent Trap
6
XXXTENTACION & Kanye West
True Love
7
Arctic Monkeys
There’d Better Be A Mirrorball
8
Maroon 5
Lovesick
9
Darin
Superstar
10
Burna Boy
Last Last
11
Armani White
BILLIE EILISH.
12
Jack Harlow
Dua Lipa
13
Nicky Youre, Dazy
Sunroof
14
Oliver Heldens
I Was Made For Lovin' You
15
Dirty South
The End (Soul Central Remix)
16
Swedish House Mafia, Sting
Redlight
17
Eliza Rose & Interplanetary Criminal
B.O.T.A (Baddest Of Them All)
18
Netsky & Rita Ora
Barricades
19
John Legend feat. Saweetie
All She Wanna Do
20
Tyga
Fantastic