Celebrities Gossip Showbiz

“Po sikur Zoti të na pyesi…”, çfarë është parajsa për Romeon?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e djeshme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se çfarë është parajsa për ta, Romeo i është përgjigjur:

Diçka që e kam folur dhe me Heidin, kam një koncept tjetër, po sikur të largohemi nga kjo botë dhe Zoti të na pyesi: A ju pëlqeu parajsa? Ndoshta është kjo parajsa këtu do vuash, qash, qeshësh ndoshta është kjo parajsa

Pas darkës me të ftuar specialë mbrëmjen e djeshme, banorët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës në ambjentet e oborrit. Banorët që morën gjithë vëmendjne ishin Egla dhe Romeo, pasi ky i fundit i dhuroi banores një performancë me lëvizje mjaft sensuale, ku Egla më pas iu bashkua performancës së tij.