Celebrities Gossip Showbiz

Romeo takohet me Vesën, çfarë i thanë ata njëri-tjetrit?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Mbrëmjen e djeshme me rastin e ditëlindjes së Meritonit ishin të ftuar në një festë të organizuar nga Vëllai i Madh ish-banorët e këtij edicioni.  Vesa dhe Romeo kanë qëndruar disa momente me njëri-tjetrin, duke biseduar për të gjithë këtë eksperiencë të bukur. Vesa e ka këshilluar Romeon të qetësohet se cdo gjë do të shkojë mirë.

Vesa: Hajde shpejt jashtë, kemi punë për të bërë. Shiko, forca. Edhe pak.

Romeo: Po, po. Edhe pak. Nesër do bëj gati valixhen.

Vesa: Ti merre shtruar se të paska kapur pak ankthi…

Romeo: Po, më ka kapur pak.

Vesa: E di, është adrenalina. Fillimisht është e rëndësishme që keni arritur ju të pestë në finale.

Romeo: Eshtë luftë e madhe për secilin.

Vesa: Të dalësh i pari nga të gjithë është shumë mirë. Vec shijoje se shkojë bukur.

 

Mbrëmjen e djeshme me rastin e ditëlindjes së Meritonit ishin të ftuar në një festë të organizuar nga Vëllai i Madh ish-banorët e këtij edicioni. Shkëlqimi, një nga ish-banorët e këtij edicioni edhe pse ndnji shumë pak kohë në shtëpi krijoj miqësi të mirë me Meritonin e mbrëmjen e djeshme kishte një dhuratë për të. Çimi i ka dhuruar një bluzë tepër të veçantë Meritonit, në të cilën ishte qendisur flamuri shqiptar.