Bota

Shuhet në moshën 31-vjeçare këngëtarja Cat Janice, humb betejën me kancerin!

E njohur me emrin e saj artistik Cat Janice, këngëtarja 31-vjeçare ka ndërruar jetë pas një beteje me kancerin. Familja e së ndjerës e cila ka një djalë 7-vjeçar i ka dhënë lamtumirën me një postim në llogarinë e saj në Instagram, duke shkruar këto fjalë:

Që këngët e saj dhe të ardhurat prej tyre të bëhen trashëgimia që do të mbështesë financiarisht djalin që la pas. Këtë mëngjes, nga shtëpia e saj e fëmijërisë, e rrethuar nga familja e saj e dashur, Katerina kaloi paqësisht në dritën dhe dashurinë e krijuesit të saj qiellor. Ne do të jemi përjetësisht mirënjohës për dashurinë që Katerina dhe familja jonë kanë marrë gjatë muajve të fundit. Cat e pa muzikën e saj të arrinte në vende që nuk e priste kurrë dhe tani prehet në paqe duke e ditur se ju do të vazhdoni të kujdeseni për djalin e saj përmes muzikës së saj.