Horoskopi

Si do të ndikojë Hëna e plotë tek shenja juaj e zodiakut…

Hëna e plotë do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Ja se si do ndikojë tek shenja juaj e zodiakut:

Dashi

Është koha për të planifikuar një udhëtim në një vend të largët. Përdorni energjinë e kësaj Hëne të Plotë e cila zgjat tre muaj, sepse aktivizon sektorin tuaj të udhëtimeve dhe përvojave. Filloni duke hulumtuar se ku dëshironi të shkoni!

Demi

Qëndroni vigjilent sepse aktivizon sektorin tuaj të aksesit të burimeve. Gjatë pjesës së mbetur të këtij muaji, burimet e mbajtura më parë mund të bëhen të hapura për ju. Ju mund të zbuloni se mund të merrni shumë më tepër sesa keni parashikuar fillimisht.

Binjakët

Hëna e Plotë aktivizon sektorin tuaj të partneriteteve, veçanërisht ato me të cilat dëshironi të bëni biznes. Kjo është një kohë e shkëlqyer për të kërkuar një asistent ose një punonjës të ri. Përditësoni CV-në tuaj, hulumtoni strategji të reja intervistimi dhe filloni të aplikoni.

Gaforrja

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të shëndetit dhe mirëqenies në mënyrë që të filloni një udhëtim të ri fitnesi. Nëse keni paguar për një palestër, filloni ta përdorni atë.

Luani

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të krijimtarisë. Krijoni një vend të vogël në shtëpinë tuaj që ju fton të shprehni artin tuaj.

Virgjëresha

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të shtëpisë dhe familjes. Kjo është një kohë e shkëlqyer për të gjetur ekuilibrin e duhur midis dhënies së të tjerëve dhe marrjes së kohës për veten tuaj. Mundohuni të mos punoni më shumë seç duhet dhe shijoni kohën tuaj me partnerin.

Peshorja

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të komunikimit, i cili mund të jetë një energji më e mprehtë se zakonisht për ju. Mendoni për mesazhin tuaj. Pyesni veten nëse është e nevojshme të thoni tani dhe nëse ka një mënyrë më të butë për të dhënë mesazhin tuaj.

Akrepi

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të parave dhe të pronësisë personale dhe kjo energji mund të inkurajojë të shpenzoni. Sigurohuni që të mos jeni impulsivë!

Shigjetari

Hëna e Plotë ndodh në shenjën tuaj duke fuqizuar sektorin tuaj të identitetit personal. Eksploroni interesat tuaja dhe shikoni se çfarë ju pëlqen dhe çfarë nuk ju pëlqen. Shkruani dhe përdorni udhëzimet që gjeni në internet që ju ndihmojnë të mendoni për atë që ju nevojitet në jetë ose në dashuri.

Bricjapi

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të spiritualitetit dhe ju fton të takoni universin ku jeni. Gjithçka që duhet të bëni është të qëndroni aktiv.

Ujori

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të miqësive, ndaj merrni parasysh të bashkoheni në një grup dhe shikoni se çfarë ngjarjesh po ndodhin në komunitetin tuaj. Filloni të kuptoni se çfarë funksionon brenda buxhetit, kohës dhe nevojave tuaja dhe planifikoni të socializoheni.

Peshqit

Hëna e Plotë në Shigjetar aktivizon sektorin tuaj të karrierës dhe statusit social. Kjo mund të çojë në kuriozitet për atë që po humbisni dhe cilat mundësi mund të jenë në dispozicion për ju nëse i kërkoni. Ju mund të vendosni të bëni një ndryshim të plotë në karrierë.