Top Albania Radio zbulon banorin që do të eliminohet këtë javë?!
Big Brother Radio • 17:28 16/02/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Ndodhitë ditore të “Big Brother Albania VIP” vijnë të komentuara live me të ftuar personazhe të njohur, por mbi të gjitha në zërin e publikut. Elona Duro Elios Shuli Dj Ankloe
Një pakt i heshtur mes Meritonit dhe Romeos?/ Fotini Derxho: “Është një lojë”!
Big Brother Radio 19:26 22/04/2024
Jetmiri kundër BBV? Tea Dupi: “Eglën e kanë keqkuptuar, por luan deri në kufi”!
Big Brother Radio 20:04 20/04/2024
“Nuk respektoi porosinë e Bardhit…”/ Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin!
Big Brother Radio 21:29 19/04/2024
“Heidit i ka rritur pikë lidhja me Romeon…”/ Neada Muçaj komenton “BBV3”: Liami e tradhtoi Eglën!
Big Brother Radio 20:03 18/04/2024
Surprizë për Meritonin/ Shëndrit Lumi: “Ish-partnerja dhe djali i tij janë parë në..”!
Big Brother Radio 17:47 17/04/2024
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024