Celebrities Showbiz

U tha se ka qenë në një romancë me Brooklyn Beckham, Selena Gomez reagon pas shumë vitesh!

Selena Gomez dikur mbeti e shokuar pasi filluan të qarkullonin thashethemet për lidhjen e saj me Brooklyn Beckham. Në një klip të rishfaqur nga viti 2015, këngëtarja 30-vjeçare u trondit kur zbuloi se Brooklyn, 23, kishte një dashuri të supozuar me të dhe me sa duket ishte ndarë nga e dashura e tij e atëhershme Chloë Grace Moretz për shkak të kësaj.

Ajo hodhi poshtë shpejt spekulimet dhe tha se Brooklyn ishte shumë i ri për të, por duket se gjërat kanë ndryshuar me kalimin e viteve, pasi ajo së fundmi tha me shaka se dyshja janë në një ‘treshe’ me gruan e Brooklyn, Nicola Peltz. Gjatë një paraqitjeje në ‘Watch What Happens Live With Andy Cohen’ kur ishte 23 vjeç, Selena u pyet për trekëndëshin e supozuar të dashurisë mes saj, Brooklyn dhe Chloë. Reagimi i saj ishte epik, ku ajo gjithashtu thënë:

Sa vjeç është ai? A nuk është 16 vjeç? Tani e di që dukem 16 vjeçe, por jam 23. Unë sapo bëra një film me Chloë dhe ajo është e jashtëzakonshme.

Selena ka pasur një marrëdhënie gjithnjë e më të ngushtë me Brooklyn dhe Nicola muajt e fundit. Ata u panë për herë të parë duke u shoqëruar në nëntor të vitit të kaluar dhe madje festuan Vitin e Ri së bashku teksa po shijonin një udhëtim me jaht luksoz në Meksikë. Që atëherë, Brooklyn dhe Nicola thuhet se u zhvendosën në pronën e Selena-s disa javë para Krishtlindjeve.