Celebrities Showbiz

Valdrin Sahiti shfaqet në superformë duke shijuar pushimet

Valdrin Sahiti, është një nga stilistët më të njohur brenda dhe jashtë vendit. Ai nuk ngurron asnjëherë për të postuar në rrjete sociale foto nga përdishmëria e tij, nga jeta personale si dhe profesionale.

Stilisti i famshëm është duke kaluar pushimet e tij në Turqi së bashku me familjen. Në fotot e publikuara në “Instastory” mund ta shohim qartë që duket në superformë. Me këmishë me motive verore shumëngjyrëshe, kombinuar me pantallona të shkurtra, Valdrini duket se po shijon çdo ditë pa i munguar aspak stili.

Në një video tjetër të tij, Valdrini ka postuar dhe këngën e re të Elvana Gjatës, duke shprehur kështu dhe mbështetjen që i jep gjithmonë mikeshës së tij.

Rikujtojmë se, Valdrin Sahiti nuk është i vetmi i famshëm që ka shprehur pëlqimin ndaj këngës së re të këngëtares bukuroshe.