Celebrities Gossip Showbiz

Në mes të zjarrit, ku ndodhet Elvana Gjata në videon e publikuar së fundmi?

Elvana Gjata është padyshim një nga divat e muzikës shqiptare dhe këngët e saj janë mjaft të suksesshme sepse që në ditët e para arrijnë të numërojnë me miliona klikime.

Një ikonë e muzikës sonë padyshim. Një këngëtare mjaft e dashur për të gjithë publikun shqiptar dhe jo vetëm. Talenti i saj tashmë është i vulosur me hitet e saj, të cilat këndohen njëzëri nga publiku shqiptar.

Së fundmi Elvana ka publikuar pak nga kënga e saj e re, ku shfaqet përball një ndërtese e cila ka marrë flakë. Elvana ka treguar se kënga do të publikohet të premten në orën 19:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Elvana sjell gjithmonë trende të reja në fushën e modës duke influencuar ndjekësit e saj. Së fundmi Elvana ka befasuar me ‘look-un’ e saj të ri, teksa shfaqet me flokë rozë. Me anë të videos Elvana ka treguar se ky do të jetë ‘look-u’ i saj në videoklipin e këngës së re, e cila pritet e së shpejti.