Celebrities Gossip Showbiz

Vëllai i saj futet brenda në shtëpinë e “BBV3”, ja si reagoi Ilnisa!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Një sfidë e madhe kjo sot për banorët e shtèpisë së “BBV3”, ku ata nuk duhet reagojnë ndaj asgjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi. Pas imazheve në monitor, një qeni nëpër shtëpi dhe më pas hyrja e vëllait të Ilnisës. Ai po bëntë stërvitje, ndërsa Ilnisa pa rënë shumë në sy ka vijuar duke ecur për të kaluar sa më pranë tij, por ndërkohë ka shpërthyer në lot.

 

Një sfidë e madhe kjo sot për banorët e shtèpisë së “BBV3”, ku ata nuk duhet reagojnë ndaj asgjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi. Pas imazheve në monitor, një qeni nëpër shtëpi, hyrjen e vëllait të Ilnisës, vetëm pak më parë diçka e bëri Julit të mos e përballonte dot dhe të lotonte. Një mesazh zanor nga djali i tij, të cilin nuk e ka takuar prej hyrjes në shtëpi, e ka prekur shumë emocionalisht.