Celebrities Gossip Showbiz

3 yje në fytyrën e tij, por nuk janë tatuazhe! Justin Bieber habit me look-un e tij të ri…

Justin Bieber ishte në Los Angeles të dielën. Në pamje të parë u duk se këngëtari, 28 vjeç, i kishte shtuar koleksionit të tij të gjerë të tatuazheve me shenja në ballë dhe në mjekër. Por në një inspektim më të afërt, është e qartë se yjet ishin thjesht ngjitëse.

Është e paqartë pse ai kishte ngjitëse në fytyrën e tij, ndoshta ai donte të mbulonte njollat ​​ose ndoshta ishte thjesht në një humor krijues. Fituesi i Grammy doli me një palë xhinse blu të gjera, një bluzë të bardhë dhe një xhaketë të bardhë, jeshile dhe blu.

Ai veshi një kapele Nike me ngjyrë blu dhe shëtiti me një mik i veshur me atlete shumëngjyrëshe. Justin ka rreth 60 tatuazhe të vërteta në trupin e tij. Shumë nga tatuazhet e tij kanë një kuptim fetar, duke përfshirë një kryq të madh në gjoks.

Artisti kryesor i listës i tha Vogue në një artikull të marsit 2021 se një pjesë e veçantë e artit të trupit është një simbol i besimit të tij dhe një kujtesë e asaj që Jezusi duroi për të korrigjuar gjithçka që u thye. Këngëtari është detyruar të pushojë nga programi i tij i ngjeshur i turneut deri në fund të vitit 2022. Artisti u diagnostikua me sindromën Ramsey Hunt në qershor, e cila ka shkaktuar paralizë të pjesshme të fytyrës.