Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio • 00:20 20/12/2023
I ftuar në pjesën e dytë të emisionit "Lancio" ka qenë artisti Anton Sinishtaj. Anton filloi të merrej me muzikë që kur ishte ende i vogël në moshë. Me vëllezërit e tij krijuan një grup, GRUPI MARS, të cilët ishin aktiv në Mal të Zi për 10 vite dhe ishin grupi më i mirë në Tuz. Megjithatë, për shkak të angazhimeve të shumta të secilit anëtar, Anton vendosi që të niste karrierën si këngëtar solo. “Të Ëndërroj” me të cilën hyn për herë të parë në “The Top List”, është dhe kënga e tij e parë solo. Momentalisht kënga e tij pozicionohet në vendin e 14-të. Albana Ruçi Anton Sinishtaj Dj Ankloe
Evi Reçi zbulon se çfarë i ka thënë Kledi Hysa nëse do të merrte pjesë në BBV3!
Lancio 22:15 12/01/2024
Të famshmit që u kapën mat duke tradhtuar!
Lancio 16:15 10/01/2024
Mr.X: “Jam inteligjent sa Luizi, do fitoja BBV”!
Lancio 21:09 29/12/2023
Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio 22:55 27/12/2023
Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio 00:20 20/12/2023
Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio 19:07 07/12/2023
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023