Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio • 22:55 27/12/2023
I ftuar në emisionin “Lancio” ka qenë Art Rushiti, një ndër këngëtarët më të rinj që i është shtuar tregut muzikor shqiptar. Përvecse të këndojë, Arti është gjithashtu një tekstshkrues mjaft i mirë. Art është shkëputur prej gati dy vitesh nga tregu muzikor, por le të kthehemi pas në kohë dhe të rikujtojmë momentin ku nisi gjithçka. Ai u cilësua si i vetmi shqiptar i postuar dy herë në faqen zyrtare të ikonës së muzikës Beyoncé, ku dhe kjo e fundit iu referua atij me fjalët “Ti je në zemrën time”. Albana Ruçi Art Rushiti Dj Ankloe
Evi Reçi zbulon se çfarë i ka thënë Kledi Hysa nëse do të merrte pjesë në BBV3!
Lancio 22:15 12/01/2024
Të famshmit që u kapën mat duke tradhtuar!
Lancio 16:15 10/01/2024
Mr.X: “Jam inteligjent sa Luizi, do fitoja BBV”!
Lancio 21:09 29/12/2023
Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio 22:55 27/12/2023
Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio 00:20 20/12/2023
Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio 19:07 07/12/2023
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023