Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio • 19:07 07/12/2023
I ftuar në emisionin "Lancio" ishte artisti Benjamin Ajrulahi apo siç njihet me emrin e tij të artit si Benny Bee për një intervistë ekskluzive. Ai ka punuar me disa Labels të njohur si producent dhe autor këngësh për shumë artistë të mëdhenj. Aktualisht punon në një studio muzikore, si këngëtar, producent, kantautor dhe inxhinier tingulli. Albana Ruçi Benjamin Ajrulahi Dj Ankloe
Evi Reçi zbulon se çfarë i ka thënë Kledi Hysa nëse do të merrte pjesë në BBV3!
Lancio 22:15 12/01/2024
Të famshmit që u kapën mat duke tradhtuar!
Lancio 16:15 10/01/2024
Mr.X: “Jam inteligjent sa Luizi, do fitoja BBV”!
Lancio 21:09 29/12/2023
Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio 22:55 27/12/2023
Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio 00:20 20/12/2023
Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio 19:07 07/12/2023
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023