Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Arben Manaj gjykon statistikat lidhur me lojën elektronike më të suksesshme së fundmi, “FIFA 22”!
PASÓ • 17:13 23/10/2021
Këtë të premte në "Paso" u diskutua për një nga lojërat elektronike më të suksesshme gjatë kohëve të fundit “FIFA 22”. Sipas statistikave në vetëm 22 ditë janë luajtur 89 milionë ndeshje në ditë, 2.1 miliard në total dhe janë shënuar plot 5 miliard gola. Si i gjykon këto statistika Arben Manaj?! Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Arben Manaj Dj Ankloe
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021
Në një analizë të detajuar Jetmir Halilaj zbulon çfarë i mungon ekipit tonë kombëtar!
PASÓ 19:53 20/11/2021
Alket Gjebrea në një analizë të detajuar për Barcelonën!
PASÓ 19:30 20/11/2021
Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”
PASÓ 19:08 20/11/2021