Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Brad Pitt dhe takimi i tij romantik në Beverly Hills me Ines de Ramon!

Brad Pitt dhe Ines de Ramon njihen për një marrëdhënie tepër të fshehtë dhe private, por dyshja janë parë duke shijuar një mbrëmje të rrallë së bashku në Beverly Hills së fundmi. Dyshja u lidhën fillimisht së bashku në fund të vitit 2022, por të premten, ata u panë duke pasur një takim në Galerinë Gagosian në Beverly Hills, Kaliforni.

Ylli i filmit, 60 vjeç, u fotografua duke dalë nga ekspozita e artit të drejtorit të tij “Moneyball”, Bennett Miller, me de Ramon, 32, përmes një garazhi parkimi. Pitt kishte veshur pikërisht atë që fansat mund të prisnin të vishte, një xhaketë lëkure kafe me xhinse të errëta. De Ramon kishte veshur një triko ngjyrë bezhë dhe pantallona të ngushta lëkure, ku asnjëri prej tyre nuk ishte veçanërisht i veshur.

Brenda ekspozitës, Pitt u pa duke biseduar me ish-burrin e Britney Spears, Sam Asghari dhe madje duke bërë një foto me gurun e fitnesit. Asghari, 29 vjeç, shkruajti një foto të tij duke pozuar me Pitt:

Në #bennettmiller @gagosian me disa njerëz të lezetshëm natën e kaluar. Gjithashtu mora shumë këshilla për kujdesin e lëkurës nga Brad Pitt #notwaxfigure.


De Ramon është e dashura e parë e Pitt që kur ai u nda me partneren e vjetër Angelina Jolie. Duke mos qenë e përfshirë në një lidhje të re për një kohë të gjatë, Jolie ka qenë e lidhur me personazhe të famshëm si The Weeknd, Paul Mescal, David Mayer de Rothschild dhe së fundmi dyshohet se është në një lidhje me reperin Akala.

Në dhjetor 2023, revista Oggy ka publikuar imazhe ekskluzive që lidhin aktoren me reperin dhe poetin britanik Akala, emri skenik i James Kingslee McLean Daley. Ai është parë edhe herë të tjera në shoqërinë e aktores dhe në imazhet e fundit mund të shihni dy yjet teksa ndajnë një darkë në Milano të Italisë me ekipin e filmit ‘Maria’. Sipas Oggy, të dy mbërritën së bashku në restorant dhe gjithashtu u nisën së bashku për në hotel.