Selected By
Sonte në “Selected By” mos harroni të dëgjoni muzikën më të mirë të përzgjedhur nga Dj Vini!

Me nisjen e sezonit të ri në Top Albania Radio nuk kishte si të mos…

Sezoni nuk mund të niste më fuqishëm se kaq/Këtë mbrëmje Dori Dj në “Selected By”!

Me nisjen e sezonit të ri në Top Albania Radio nuk kishte si të mos…

Mos harroni të dëgjoni “Selected By” me muzikën e përzgjedhur nga Dj Wizii sonte!

Është dita e fundit e kësaj jave dhe ju nuk ke asnjë motiv?! Një ditë…

Mos harroni të dëgjoni muzikën e përzgjedhur nga Dj XXL sonte në “Selected By”!

Mendoni se mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj…

Sigurisht që nuk duhet humbur kurrësesi muzika më e mirë në “Selected By” nga Dj Vini!

Këto ditë të nxehta vere normalisht që kanë nevojë për energji dhe për muzikë të…

Bëhuni gati për “Selected By” sonte në mbrëmje me Dori Dj!

Top Albania Radio gjithmonë rezervon surpriza për të gjithë dëgjuesit e saj. Fundjava mbyllet bukur…

E diela speciale me Dori Dj në “Selected By”!

Fundjava mbyllet bukur në Top Albania Radio pasi çdo të Diel në orën 20:00 vjen…

Shijojeni sonte “Selected By” nga Dj Danko!

Tani vera ka ardhur dhe të gjithë ne kemi nevojë për energji dhe sigurisht këtë…

Një “Selected By” special nga DJ Wizii!

Dita juaj e fundit të javës nuk ka asnjë motiv?! Një ditë e tillë ka…

Sigurohuni të dëgjoni “Selected By” me Dj XXL sonte!

A mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj më…

Mos harroni “Selected By” nga Dj Vini sonte!

Sigurisht që dita e dielë është për t’u argëtuar dhe për të kërcyer nën tingujt…

E dielë speciale me “Selected By” nga Dori Dj!

Fundjava mbyllet bukur në Top Albania Radio pasi çdo të Diel në orën 20:00 vjen…

Sonte shijojeni “Selected By” me muzikën e përzgjedhur nga Dj Ankloe!

Si çdo të ditë të dielë tani ju të gjithë e keni fiksuar se emisioni…

Super “Selected By” nga Dj Danko këtë të dielë!

A mendoni se dita juaj e dielë mund të quhet e plotë nëse nuk është…

Dj Wizii sonte në “Selected by”!

E diela është dita perfekte për të rikuperuar energjitë e humbura gjatë javës në punë,…

Mos harroni të dëgjoni “Selected By” me muzikën e përzgjedhur nga Dj XXL sonte!

Mendoni se mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj…

Shijojeni mbrëmjen tuaj sot me “Selected By” nga Dj Vini!

A mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj më…

Bëhuni gati për “Selected By” sonte në mbrëmje me Dori Dj!

Top Albania Radio gjithmonë rezervon surpriza për të gjithë dëgjuesit e saj. Fundjava mbyllet bukur…

Muzika më e mirë në “Selected By” vjen nga Dj Ankloe!

Nuk duhet të harroni se Top Albania Radio e ka zgjidhjen për të gjitha, bëhet…

Danko Dj në “Selected by”!

Me “Selected By”, tashmë një program shumë i dashur për të gjithë ju, ku këtë…

Muzika më e mirë në “Selected By” me Dj Wizii!

Një e dielë normale dhe e qetë ka gjithmonë nevojë për pak ritëm dhe pak…

Muzika më e mirë në “Selected By” me Dj Vini!

A mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj më…

E diela juaj nuk do të jetë më e mërzitshme sepse “Selected By” me Dj Ankloe ju premton shumë surpiza!

Dëshironi që këtë mbrëmje ta bëni speciale? Ju ka marrë malli që të dëgjoni muzikë…

Duhet që patjetër ta shijoni “Selected By” nga Dj Ankloe këtë javë!

Nuk duhet të harroni se Top Albania Radio e ka zgjidhjen për të gjitha, bëhet…

Këtë të dielë sigurohuni që të dëgjoni “Selected By” me muzikën e përzgjedhur nga Danko Dj!

Tani e dimë të gjithë se dita e dielë është për t’u argëtuar dhe për…

Këtë të dielë shijojeni “Selected By” me muzikën e përzgjedhur nga Wizii Dj!

Të dielën në mbrëmje, vëmendjen tuaj e merr programi më i preferuar i muzikës që…

Dj XXL sonte në “Selected By”!

A mund të quhet e plotë e diela juaj nëse nuk është programi juaj më…

Shijojeni “Selected By” me muzikën më të bukur nga Dj Vini!

Kjo është e diela artistike për Top Albania Radio-n, ku në të rikthehet Dj Vini,…

Përgatiteni veten për “Selected By” nga Dori Dj!

Fundjava mbyllet bukur në Top Albania Radio pasi çdo të Diel në orën 20:00 vjen…

Muzika më e mirë në “Selected By” me Dj Ankloe!

Nuk duhet të harroni se Top Albania Radio e ka zgjidhjen për të gjitha, bëhet…

Shijojeni të dielën tuaj me “Selected By” nga Danko Dj!

Gjithmonë dita e dielë është për t’u argëtuar dhe për të kërcyer nën tingujt e një…

Wizii Dj garanton një mbrëmje të paharrueshme sonte në “Selected By”!

Nuk duhet të harroni se Top Albania Radio e ka zgjidhjen për të gjitha, bëhet…

Mbyllini sytë dhe rikthehuni pas në kohë nën ritmet e muzikës së DJ Danko-s!

Që të gjithë, pa përjashtim, kemi nevojë për pak kohë që të relaksohemi dhe të…

Kërceni kudo që të jeni vetëm me Wizii Dj në “Selected By”!

Me ardhjen e stinës së dimrit, kemi tendencën që të bëhemi pak përtacë dhe të…

“Selected By” vjen këtë të dielë me në krye Dj XXL!

Fundjava nuk mund të quhet e plotë pa tingujt e muzikës të mirëpërzgjedhur që sjell…

Danko Dj sjell këngët tuaja të preferuara në një, vetëm në “Selected By”!

Dita e dielë është për t’u relaksuar dhe argëtuar. Është dita perfekte për të rikuperuar…

Dj Ankloe sjell ‘summer vibes’ vetëm për ju në “Selected By”!

Një ndër të voglat e familjes së madhe të Top Albania Radio-s është Dj jonë…

Rryma afro-latine vjen në “Selected By” nga Wizii Dj!

Të dielën në mbrëmje, vëmendjen tuaj e merr programi më i preferuar i muzikës që…

E diela mbyllet bukur sot në Top Albania Radio!

Një tjetër e diel, një tjetër episod i “Selected By” që mbrëmjen e sotme vjen…