Celebrities Film & Tv

Donald Veshaj nënshkruan autograf për fansat e tij gjatë premierës së filmit në Korçë!

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë realizuar filmin e tyre të parë “5 Herë Jo”, të cilin njerëzit e kanë përqafuar menjëherë. Ky projekt i ri filmik pati premierën absolute më 12 Dhjetor në Cineplexx TEG dhe tashmë është në çdo kinema.

Tashmë, filmi më i komentuar i momentit, ka udhëtuar edhe në qytetin e Korçës për të gjithë artdashësit. “5 Herë Jo” erdhi me premierën dhe një “Meet & Greet” me yjet e filmit në datë 12 Janar, në orën 19:30 në Teatrin “Andon Zako Çajupi”. Po ashtu filmi do të vijojë të shfaqet dhe në datë 13 dhe 14 Janar me disa data.

Mos e humbisni! Për bileta vizitoni films.top-channel.tv