Celebrities Gossip Showbiz

E dinim që xhinsi ishte në modë, por Emily Ratajkowski përsëri na befasoi!

Emily Ratajkowski udhëhoqi yjet që morën pjesë në shfaqjen Loewe të Javës së Modës në Paris të premten. Modelja, 31 vjeçe, tregoi sensin e saj të stilit në një veshje xhins që e shfaqte të mrekullueshme. Veshja e lehtë e Emily-t përmbante një këmishë të madhe, të cilën ajo e bashkoi me xhinse të gjera që kishin pjesë shtesë materiale të ngjitura në pjesën e pasme të tyre në një kthesë të çuditshme.

Bukuroshja mbante flokët e saj të gjata brune në një stil të drejtë dhe zgjodhi grimin natyral për të treguar tiparet e bukura teksa pozonte para kamerave. Kujtojmë se së fundmi Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski thuhet se kanë kaluar kohë së bashku.

Të hënën e kësaj jave, PageSix pretendoi se aktori 58-vjeçar dhe supermodelja 31-vjeçare e Versace janë takuar me njëri-tjetrin, por nuk janë zyrtarisht në lidhje. Javën e kaluar u përfol në rrjetet sociale se bukuroshja brune dhe aktori po dilnin bashkë, por nuk kishte asnjë provë.

Njerëzit kanë spekuluar për këtë për një kohë. Brad nuk po takohet me askënd. Pitt dhe Ratajkowski janë parë disa herë së bashku. PageSix nuk tha se në cilin qytet kanë kaluar kohë të dy, por ajo ka qenë në Nju Jork së fundmi dhe më pas javën e kaluar shkoi në Itali për shfaqjen e Versace.