Nonejm na zbulon detajet e projektit të ri dhe kuptimin e titullit të veçantë “NBA”!
Lancio • 16:36 17/04/2023
I ftuar në emisonin “Lancio” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka qenë Nonejm, një reper i ri në tregun muzikor shqiptar. Ai së fundmi vjen me një bashkëpunim me artistin ADI, dy djemë nga Kosova që sjellin këngën "NBA". Albana Ruçi Nonejm Dj Ankloe
Si ka lindur “Isabel”? Martin Pano zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Lancio 21:03 26/09/2023
RVCHET: “Ritmin e muzikës shqiptare ta bëjmë pak ‘RnB’ sepse kanë ngelur të gjithë me tallava..”
Lancio 19:41 21/09/2023
Artisti Genvis Muça zbulon se ka gati një projekt për Luiz Ejllin dhe ja cilën këngë ka zgjedhur…
Lancio 17:21 20/09/2023
E krahasojnë me Xhensila Myrtezaj, reagon Albora: “Mund të jesh e mirë pa i ngjarë Xhensilës…”
Lancio 18:46 15/09/2023
Klani Kardashian-Jenner në qendër të vëmendjes, ja disa fakte rreth tyre!
Lancio 14:14 14/09/2023
Aroilda dhe Aldi Damo tregojnë situatën më të çuditshme që u ka ndodhur në performancë ‘live’!
Lancio 08:04 13/09/2023
A do të jetë artisti Julio Imeri pjesë e “Big Brother Vip Albania 3”?!
Lancio 21:25 09/09/2023