Celebrities Gossip Showbiz

Enca ndryshon totalisht ‘look’, ja si duket tani këngëtarja!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Enca shpesh poston foto dhe video shumë provokuese në Instagram dhe mund të themi se vazhdon të bëjë shumë bujë, ashtu siç vetë ajo di. Këngëtarja shpesh ka eksperimentuar me ‘look-un’ e saj e duket se së fundmi ka vendosur të bëj një tjetër ndryshim. Ditën e sotme bukuroshja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj në ngjyrë të kuqe dhe mund të themi se duket shumë bukur.

Ditët e fundit Enca i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në Instastory, ku ka bërë që të gjithë të mendojnë se këngëtarja është në një lidhje dashurie. Bukuroshja ka postuar një foto të një letre, ku nga fjalët që shkruhen në të kuptohet se Enca dëshiron që tu tregoj të gjithëve për lidhjen e saj, ama të gjithë janë shumë kurioz se kush mund të jetë personi që i ka vjedhur zemrën Encës.