Celebrities Gossip Showbiz

Humbi të gjitha paratë, Cher tregon një ngjarje nga jeta e saj që shumë pak e dinë!

Këngëtarja Cher zbuloi së fundmi në “The Jennifer Hudson Show” se ajo bëri diçka që shumë artistë nuk e bënë në vitet 1980 për të fituar para.

Në një moment humba të gjitha paratë për të cilat kisha punuar. Kështu që më duhej të filloja nga e para dhe nuk e dija se çfarë do të bëja në të vërtetë për të siguruar jetesën për fëmijët e mi. Vendosa të shkoj në një shfaqje në Pallatin e Cezarit. Unë thashë: “Çfarë po bën Elvis Presley këtu?”

Shfaqja u zhvillua në Sallonin e Circus Maximus në Caesars Palace. Cher aty performoi këngët si “Lookin for Love”, “Take It to the Limit” dhe “Out Here on My Own”. Këngëtarja gjithashtu vuri në dukje gjatë intervistës së saj me prezantuesen Jennifer Hudson se të qenurit në industrinë e muzikës nuk ishte gjithmonë e lehtë dhe asaj iu desh të kapërcejë shumë pengesa për të qëndruar në skenë.

Cher tha gjithashtu se pavarësisht sukseseve të saj, beson se fati ka luajtur një rol të madh në karrierën e gjatë muzikore.

Unë jam me fat. Jam vërtet me fat sepse mendoj se për të qenë në punën tonë nuk mjafton të jesh i talentuar, duhet të kesh pak fat. Sepse unë njoh njerëz që dinë të këndojnë, e dini? Por ata nuk ishin aq me fat.

Cher ka zbuluar gjithashtu së fundmi se ka refuzuar një takim me Elvis Presleyn. “Kjo ndodhi sepse isha pak nervoze për reputacionin e tij. Jam realisht pak e turpshme ndaj meshkujve”-ka thënë artistja në emisionin “The Jennifer Hudson Show”. Ajo ka shpjeguar gjithashtu pse viteve të fundit kalon kohën kryesisht me meshkuj më të rinj.

Arsyeja pse dal me djem më të rinj është se meshkujt e moshës sime ose më të moshuar… Epo, tani të gjithë janë të vdekur. Edhe më parë frikësoheshin të më afroheshin. Të rinjtë janë shumë të mirë, janë edukuar nga gra si unë.