Celebrities Gossip Showbiz

Ja ku mund ta ndiqni sonte prime-n e “BBV3” LIVE!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ja ku mund ta ndiqni sonte prime-n e “BBV3” LIVE!

Vetëm pak më parë teksa ka qenë duke biseduar me Erjolën në oborr, Egla i ka treguar për planet e saj pasi të dalë nga shtëpia e “BBV3”. Banorja ka treguar dëshirën e saj për të bërë nënë e një vajze.