Celebrities Gossip Showbiz

“Ju betohem unë do i jap…”, Fisnik Syla bën premtimin publik për Luizin!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Nga jashtë shtëpisë janë ofruar shumë oferma për Luizin si nga biznesmen edhe nga personazhe VIP e një ndër ta së fundmi ka qenë edhe biznesmeni Fisnik Syla, i cili ka bërë një deklartë në rrjete sociale. Teksa ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, një prej ndjekësve i ka kërkuar të bëjë një përshëndetjepër Luizin e kështu Fisniku ka thënë se nëse ai nuk e fiton çmimin e madh betohet se do t’ja jap ai 100 mijë euro.

Mreti Luiz

Nëse nuk ia japin çmimin e madh, ju betohem unë do i jap 100.000 euro Luizit

Do e bëj dhe publike!

Gjatë një bashkëbisedimi në Living Room, Jori e ngacmuar nga banorët ka rrëfyer se futbollisti i njohur Baloteli e kishte kontaktuar në rrjete sociale ama ajo e kishte refuzuar, pasi ka qenë në një lidhje tjetër.