Celebrities Magazine Music Showbiz

Justin Bieber ngre dyshimet se mund të rikthehet sërish me projekte muzikore!

Grupi i fansave titulluar Biebers arriti kulmin e gëzimit këtë javë, pasi ylli i pop-it Justin Bieber postoi në mediat sociale për të ndarë pamjet nga studio, duke ndezur spekulimet për një rikthim të mundshëm në industrinë muzikore.

Pas një pauze prej mbi 1000 ditësh që nga publikimi i albumit të tij të fundit të plotë në studio, postimet e fundit të Bieber më 31 janar lanë të kuptohet një fund të mundshëm të ‘thatësirës’ muzikore. Seria e fotove shfaqte Bieber në një studio regjistrimi, me mikrofon në dorë, i rrethuar nga një grup live. Fansat u trajtuan me skena entuziazmi, me Bieber duke kënduar pranë një teleprompteri duke shfaqur atë që dukej të ishte tekst.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)


Beliebers, të njohur për mbështetjen e tyre të pasionuar, nuk mund të përmbaheshin nga emocionet e tyre për ngacmimet në studio. Vërshuan komente, duke shprehur ndjenja si princi i pop-it u rikthye dhe u shprehnin:

Kjo është ajo që kemi pritur!

Imazhet e studios, të shoqëruara me një emoji, nxitën shpresën se Bieber mund të jetë duke punuar në muzikën e tij të parë të re që nga publikimi i albumit të tij në vitin 2021, ‘Justice’. Jeta e fituesit të Grammy mori një kthesë sfiduese në vitin 2022 kur ai zbuloi diagnozën e tij të sindromës Ramsay Hunt, duke çuar në shtyrjen dhe anulimin e datave të turneut.