Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner ndan pak nga pushimet e saj luksoze në Hawaii!

Ajo aktualisht është duke shijuar një largim në ishullin Hawaii të Maui. Kendall Jenner shfaqi këmbët e saj të tonifikuara të enjten pasi shijoi një shëtitje luksoze me varkë me miqtë. Modelja, 26 vjeçe, kishte veshur bikini me lule për udhëtimin ditor, të cilat më pas i veshi me një pulovër blu të përmasave të mëdha.

Kendall mbronte sytë e saj pas nuancave të stilistëve ndërsa zbriste nga jahti i mrekullueshëm dhe u nis drejt një makine me shofer. Supermodelja mbante gjërat e nevojshme të plazhit në një çantë supe ngjyrë kafe. Ylli i Kardashian i kishte flokët e saj brune të lirshme, në dukje të lagura nga një notim, pasi dukej e mrekullueshme me një fytyrë pa make-up.

Më vonë gjatë ditës, Kendall postoi në Instagram për të ndarë një pasqyrë të udhëtimit të saj me 248 milionë ndjekësit e saj. Kendall shfaqi të gjithë pamjen e saj me bikini ndërsa ndau një foto të saj duke shijuar udhëtimin luksoz në oqean së bashku me sipërmarrësen Lauren Perez.

Më pas, në një videoklip të shkurtër, Kendall dukej se shkëlqente absolutisht nga lumturia teksa qëndronte në ujë. Ajo kishte një buzëqeshje shkëlqyese ndërsa valët i përplaseshin pas saj.