Film & Tv Magazine

Nëse keni mbaruar filmat dhe serialet tuaja të preferuara, ja çfarë do të ketë të re në muajin qershor në Netflix…

Netflix sapo publikoi formacionin e tij të qershorit dhe është pozitivisht i këndshëm. Geralt of Rivia rikthehet në sezonin e tretë të “The Witcher” afër fundit të muajit dhe sezoni i gjashtë i “Black Mirror” tekno-distopia do të debutojë “së shpejti” në qershor, me një datë ende për t’u përcaktuar.

Ka shumë të preferuara të vjetra që shkojnë në platformë gjithashtu në ditën e parë të muajit, duke përfshirë “Mean Girls”, “The Breakfast Club”, “Bruce Almighty” dhe “Magic Mike”. Pra, nëse jeni duke kërkuar për sezonin më të ri të shfaqjes suaj të preferuar ose keni nevojë për një film të mrekullueshëm dhe të besueshëm për të realizuar këtë verë, Netflix ju ka mbuluar.

Ka shumë zgjedhje të shkëlqyera edhe për të gjithë familjen, me një listë programesh për fëmijë që vijnë në platformën e transmetimit. Kjo përfshin “My Little Pony: The Movie” për të vegjlit në shtëpi. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar se kur shfaqjet tuaja të preferuara do të shfaqen premierë në Netflix në qershor.

“Black Mirror” (Sezoni 6)

“The Mick” (Sezoni 1-2)

“Stronger” (2017)

“Never Have I Ever” (Sezoni 4)

“Tex Mex Motors” (Sezoni 1)

Extraction 2 (2023)

Episodet finale të “Manifest” (Sezoni 4)

“Skull Island” (Sezoni 1)