Celebrities Gossip Showbiz

Nuk ka më kthim prapa, ndahen dyshja e njohur e aktorëve William Levy dhe Elizabeth Gutierrez!

Elizabeth Gutiérrez i ka dhënë fund lidhjes me William Levy dhe këtë herë, nuk ka kthim prapa. Aktorja 45-vjeçare meksikane dhe aktori 43-vjeçar kuban prej kohësh janë përfolur për një krizë në marrëdhënien e tyre. Së fundmi, aktorja ka dhënë një intervistë ku ka folur hapur për herë të parë për babanë e fëmijëve të saj.

Ndërsa nuk është penduar, Elizabeth e deklaroi këtë si ndarjen e saj përfundimtare nga William në një intervistë ekskluzive për HOLA! në të cilën ajo shprehu disa nga arsyet që e shtynë të mbyllte këtë kapitull me yllin e njohur të telenovelave, me të cilin nuk ndan më një shtëpi.

Në intervistë, Elizabeth ka rrëfyer se gjatë 20 viteve që ishin bashkë, ajo gjithmonë ka luftuar për mirëqenien e familjes së saj, por në fund gjërat nuk shkuan ashtu siç e priste ajo dhe vendosën të shkonin në rrugë të ndara.

Unë gjithmonë luftoj për marrëdhënien time. E doja William-in, nuk mendoj se është sekret që ai ishte dashuria e jetës sime. Gjithmonë kam luftuar dhe kam dashur të tregoj se si ishim. Ne jetuam shumë momente gjatë 20 viteve që ishim bashkë. Aktualisht, ne nuk jemi bashkë. Besoj se, nga ana ime, nuk ka qenë kurrë për mungesë dashurie, thjesht mendoj se nuk jam e njëjta vajzë që isha 20 vjet më parë kur ai më takoi. Dua të them, ajo që duam në këtë moment mendoj se është ndryshe. Do ta dua gjithmonë, do t’i uroj gjithmonë më të mirat dhe siç e kam thënë gjithmonë, pavarësisht nëse është me mua apo jo, dua ta shoh të lumtur.