Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Timeless Playlist, Week of December 6th

Jeni kuriozë të dini se cilat hite që nuk njohin kohë kemi përzgjedhur për ju këtë javë? Zbulojini ato…

Duket sikur Britney Spears ka qenë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë tashmë, e sidomos pas rifitimit të kujdestarisë së saj. Dhe kështu ndodh dhe tek Timeless Playlist, duke riardhur në kujtesën e të gjithëve me “You Drive Me Crazy”.

Një tjetër hit që jemi të sigurtë që do t’ju pëlqejë të gjithëve është dhe bashkëpunimi ikonik i Whitney Houston me Enrique Iglesias, “Could I have this kiss forever”. Mos na thoni që nuk ju sjellë ndër mend asgjë!

Një tjetër surprizë për ju është grupi The Beatles me “Here comes the sun”. Mbreti i muzikës pop, Michael Jackson nuk kishte si të mungonte edhe këtë javë në listën e hiteve që nuk njohin kohë. Këtë herë me “Man in the mirror”.

Për këto e më shumë të tjera, ju ftojmë që t’i zbuloni këtë javë në Timeless Playlist.

1
Britney Spears
(You Drive Me) Crazy
2
Green Day
American Idiot
3
Enrique Iglesias, Whitney Houston
Could I Have This Kiss Forever
4
Khalid, Majid Jordan
Open
5
Sam Fender
The Dying Light
6
RuPaul, Skeltal Ki
Catwalk
7
Joel Corry, Mabel
I Wish
8
Athena
Don't Let
9
NTO
Invisible | Deezer Sessions, Paris
10
Illenium, Sueco, Trippie Redd
Story of My Life
11
Renao
Nobody
12
Aiello
Vienimi a Ballare
13
Jackson 5
It's Great to Be Here
14
Michael Jackson
Man In The Mirror
15
Jay Z ft. Alicia Keys
Empire State Of Mind
16
Kid Cudi
Man On The Moon
17
Mila Jam
It's Raining Them
18
Tove Lo
True Disaster
19
The Beatles
Here Comes The Sun
20
Harry Styles
Golden
21
Joni Mitchell
Little Green
22
Ray Charles
I got a woman
23
Midlake
Roscoe
24
Daniel Merriweather
Red