“Reperat e mëdhenj unë i ha për iftar”, Kennz Rushiti shpjegon kuptimin e deklaratës së tij!
Lancio • 15:50 12/01/2023
I ftuar në emision “Lancio” me anë të një lidhjeje telefonike ka qenë një artist mjaft special Kennz Rushiti, i cili aktualisht ndodhet jashtë kufijve shqiptarë. Muzika e tij është ajo që deporton jo vetëm tregun shqiptar, por ai ka bindje dhe vetëbesim do t’i tejkalojë këta kufijë. Me një karrierë tashmë 10 vjeçare, ai ka qenë gjithashtu pjesë e “The Top List” me anë të votave të publikut dhe mbështetjes së vazhdueshme. Kennz Rushiti Albana Ruçi
Evi Reçi zbulon se çfarë i ka thënë Kledi Hysa nëse do të merrte pjesë në BBV3!
Lancio 22:15 12/01/2024
Të famshmit që u kapën mat duke tradhtuar!
Lancio 16:15 10/01/2024
Mr.X: “Jam inteligjent sa Luizi, do fitoja BBV”!
Lancio 21:09 29/12/2023
Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio 22:55 27/12/2023
Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio 00:20 20/12/2023
Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio 19:07 07/12/2023
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023