Celebrities Gossip Showbiz

“Rilindje”/ Ja pamjet “HOT” nga festa e çmendur e ditëlindjes së Roza Latit

Moderatorja bukuroshe, Roza Lati ka qënë në qendër të mediave këto ditë, jo për pak arsye. Si filllim ajo na paralajmëroi me disa foto ‘HOT’ në instagramin e saj, ku replikat dhe komentet nuk kanë ishin të pakta. Për t’u përmendur është edhe rasti më i fundit i zënkës së saj me moderatoren Bieta Sulo që shkaktoi ‘bujë’ në rrjetet sociale, por u mbyll me faljen e Rozes kundrejt Bitetës.

Ndërkaq, ajo ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj, dhe ka zgjedhur një mënyrë mjaft ekstravagante që i përshtatet më së miri “botës së Rozëz”. Ajo ka ndarë në “Instagram” disa foto, si pjesë e festës së këtij viti. Roza shihet më sensuale se kurrë, ku e bardha mbizotëroi në festën e saj.

Madje, ajo i ka bërë një dedikim special vetes, duke e cilësuar këtë vit si rilindje. Roza vazhdon të ndihet ende si 23, dhe ku ka më mirë? Ja çfarë i shkruan ajo vetes këtë 13 qershor:

“Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Zemër plotë. Qëllimë të realizuara. S’ndalova kurrë. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”

Roza gjithmonë na ka treguar se është ajo vajza kokëfortë dhe që nuk interesohet për mendimet e të tjerëve. Madje, shpesh ajo është ngritur ndaj paragjykimeve të shumta që janë bërë në këtë vend dhe gjithmonë është cilësuar si “çapkënja” e televizioneve shqiptare.