Celebrities Gossip Showbiz

Si një vëlla i përkushtuar, Justin Bieber kalon kohë me vëllanë 12-vjeçar!

Justin Bieber kaloi kohë cilësore me vëllain e tij më të vogël Jaxon teksa këngëtari i popit po pinte një kafe në Los Angeles të martën. Ylli 28-vjeçar i popit qëndronte pranë vëllait të tij 12-vjeçar, teksa i përshtateshin njëri-tjetrit me xhaketa të zeza. Këngëtari me origjinë kanadeze mbajti një kapelë të ndezur rozë neoni në ditën e ftohtë dhe me shi të Kalifornisë Jugore.

Justin veshi xhinse të gjera me një palë atlete të bardha të trasha teksa shtrëngonte një filxhan kafeje. Bieber me dashuri mbështillte një krah rreth Jaxon. I riu kishte veshur një këmishë me jakë kafe të çelur me një zinxhir përpara poshtë palltos së tij.

Ai kishte veshur pantallona të shkurtra me ngjyrë të çelur me çorape të gjata të bardha deri tek gjunjët e tij. Jaxon është një nga disa fëmijët e lindur nga babai i artistit Jeremy Bieber, 47 vjeç.

Justin lindi nga prindër adoleshentë kur nëna Pattie Mallette e lindi atë në vitin 1994, një muaj para ditëlindjes së saj të 19-të. Përveç Jaxon, Bieber është vëllai i madh i Jazmyn Bieber, 14 vjeç, Allie Bieber (vajza e njerkës Chelsey) 15 vjeç dhe Bay Bieber, katër vjeç. Justin është fëmija i vetëm i nënës së tij.