Celebrities

Yll Limani humb njeriun e shtrenjtë, ditë e trishtë për këngëtarin!

Këngëtari i njohur Yll Limani ka ndarë së fundmi një lajm të trishtë me ndjekësit e tij. Përmes një postimi në “Instastory”, Limani ka bërë me dije se gjyshja e tij është ndarë nga jeta. Ai ka shkruar:

Pusho në paqe gjyshe! Falëminderit që ma ke zbukuruar fëmijërinë dhe jetën. Do të të kujtojë dhe do të të dua gjithmonë!