Fashion

16 çantat e kashtës më me stil që mund t’i përdorni në plazh dhe jo vetëm!

Vera është në lulëzim të plotë, kështu që pse të mos zhyteni në stinën e nxehtë duke e llastuar veten me një çantë që është bërë për ditë të gjata dhe dembele në diell? Pavarësisht nëse po përgatiteni për pushime në ndonjë destinacion të largët ose thjesht po kërkoni pak gëzim të stilit mesdhetar për jetën tuaj të përditshme, ndonjë prej këtyre aksesorëve të bëra nga kashtë, rafia ose thurje do të japë tonin e duhur. Provoni versione moderne, skulpturore nga Alaia ose Khaite për t’u kombinuar me një fustan të zi të shkurtër, ose një çantë me përmasa të mëdha të Saint Laurent që mund të fusni plot pajisje pikniku. Nëse po kërkoni diçka për t’ju çuar nga plazhi në baret nën perëndimin e diellit, një çantë në formë kove rafia Bottega Veneta ose një çantë me ngjyrat e ylberit e zbukuruar me guaska nga Heimat Atlantica janë shoqëruesit e përsosur. Zbuloni më poshtë disa nga çantat më stil të sezonit.

ALAÏA Khaima Large Raffia Basket Tote

$2,500

Ferragamo Large Studio Box Tote Bag

$2,205

The Large Olivia Hobo

$2,100

Loewe Anagram Leather-trimmed Raffia Basket Bag

$790

Bottega Veneta Slanted Raffia and Leather Medium Bucket Bag

$3,700

Emilia Rattan

$295

Miu Miu Straw Bucket Bag

$2,100

Jackie 1961 Medium Shoulder Bag With Appliqué

$7,500

Saint Laurent Leather-trimmed Raffia Shoulder Bag

$1,890

Supple Small Triomphe Celine Classic Panier In Raffia And Calfskin Tan

$1,450

Burberry Freya Medium Tote Bag

$2,050

Palm Angels Beige Basket Tote

$695

Valentino Garavani Beige Carry Secrets Bag

$3,950

Prada Small Raffia-woven Tote Bag

$1,750

Heimat Atlantica Cupid Mini Shell-embellished Rattan Bucket Bag

$345

Givenchy Vouyou Leather-trim Straw Basket Bag

$620