Celebrities Gossip Showbiz

Cardi B pranon se do një fëmijë të tretë, por me një kusht!

Cardi B thotë se do të kërkojë të ketë një fëmijë të tretë pasi të jenë përmbushur detyrimet e saj aktuale të biznesit. Superylli i muzikës shkroi në Twitter të dielën në mëngjes për të ndarë një treshe imazhesh të djalit të saj Wave Set, të cilin e ndan me bashkëshortin Offset, 30 vjeç, së bashku me vajzën Kulture, katër vjeç.

“Djali im kaq zjarr,” tha artistja. “Mezi pres të mbaroj detyrimet e biznesit dhe të kem të tretin.” Artistja ndau imazhet e djalit të saj të ulur në një pjesë të shtratit, i veshur me një xhup gri të fryrë dhe xhinse me çizme të bardha.

Carsi B, emri i plotë i së cilës është Belcalis Marlenis Almánzar, u shfaq në mediat sociale në fillim të këtij muaji me një foto të djalit të saj duke u ngritur në këmbë ndërsa përgatitej të hidhte hapa.

Offset është gjithashtu baba i djemve Jordan, 12, dhe Kody, shtatë, dhe vajzës Kalea Marie, shtatë, nga një lidhje e mëparshme. Familja u bashkua muajin e kaluar për të festuar ditëlindjen e parë të Wave.

Cardi B ka qenë e zënë duke punuar në procesin e prodhimit të albumit të saj të dytë. Albumi debutues i interpretueses, Invasion of Privacy, u publikua me shumë sukses në vitin 2018.