Horoskopi
Ju njohim me shenjat e Horoskopit që e urrejnë Shën Valentinin!

Çdo vit më 14 shkurt, bota ndahet në dy ‘kampe’. Për ata që festojnë ditën…

Shenjat e horoskopit që Hëna e Plotë e këtij muaji do t’i “pushtojë” me para, fat dhe suksese!

Më 16 shkurt, rreth orës 17:57, në qiejt tanë do të shfaqet hëna e dytë…

Shenjat më të zgjuara të 2022-shit; do kenë sukses edhe nëse yjet janë kundër

Kemi parë që viti 2022 do jetë shenja e Dashit dhe Demit. Dy shenja të…

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them sa gënjeshtar je!

Ndonjëherë është e vështirë të dallosh kur dikush po të gënjen. Ose ndoshta ndodh që…

Për ju që e keni me merak, ja çfarë ndodh kur bini në dashuri me dikë të së njëjtës shenjë si ju!

Disa njerëz shpesh bien në dashuri me partnerë që kanë të njëjtën shenjë zodiaku. Në…

Ju njohim me vendet që duhet të vizitoni gjatë 2022-it sipas shenjës suaj të horoskopit!

Sapo kemi hyrë në vitin 2022 dhe keni mjaftueshëm kohë të vendosni për vendin e…

Horoskopi kinez/ Çfarë të presim në vitin e shenjës së Tigrit?

Astrologët thonë se tigri simbolizon forcën, vitalitetin dhe rritjen – cilësi që shpresojmë se do…

Ekskluzivisht për TAR/Hysgen Dauti na tregon më shumë për VIP-at duke u bazuar tek numerologjia!

Sot i ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga astrologët më të njohur…

Ja çfarë i pret shenjat Dash-Dem-Binjakë në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!

Sot i ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga astrologët më të njohur…

Ja çfarë i pret shenjat Gaforre-Luan-Virgjëreshë në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!

Sot i ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga astrologët më të njohur…

Ja çfarë i pret shenjat Peshore-Akrep-Shigjetar në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!

Sot i ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga astrologët më të njohur…

Ja çfarë i pret shenjat Bricjap-Ujori-Peshqit në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!

Sot i ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga astrologët më të njohur…

Viti 2022 do të jetë më me fat për këto shenja horoskopi…

Nëse mund të jeni duke pyetur veten se si do të jetë viti 2022 për…

Shenjat e horoskopit që përputhen në mënyrë të përsosur; krijojnë miqësi që zgjasin një jetë

Miqtë tanë janë një nga marrëdhëniet më të rëndësishme në jetën tonë pasi janë ata…

Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që do të ndryshojnë shumë gjatë vitit 2022!

Një periudhë shumë e lumtur dhe një shpërthim gëzimi do t’ju mbushë me optimizëm këto…

Është sezoni i tyre, këta janë 3 partnerët idealë për bricjapët…

Bricjapi është një shenjë ambicioze dhe më së shumti tërhiqet nga partnerët ambiciozë. Shenjat që…

Në sezonin e tyre, zbuloni 3 karakteristikat më pozitive të bricjapëve…

1.   Përgjegjësia Bricjapët e marrin veten shumë seriozisht dhe përpiqen të jenë të ndërgjegjshëm për…

Nis zyrtarisht sezoni i bricjapit, ja ndryshimet që priten të ndodhin…

Sezoni i bricjapit 2021-2022 ka mbërritur për t’ju ndihmuar të çlironi rebelin tuaj të brendshëm….

Më thuaj se çfarë shenje je, të të them se çfarë dhurate dëshiron!

Jemi në dhjetor, shumë shpejt janë Krishtlindjet dhe Viti i Ri dhe akoma nuk i…

Këto shenja të horoskopit do ta mbyllin vitin në mënyrën më të mirë!

Një periudhë shumë e lumtur dhe një shpërthim gëzimi do t’ju mbushë me optimizëm këto…

3 shenjat e horoskopit që janë shpirti binjak i Peshqve sipas astrologut Lupe Terrones!

Peshqve ëndërrimtarë të udhëhequr nga Neptuni i pëlqen të jenë të dashuruar. Për ata që…

Dita juaj me fat për vitin 2022 bazuar në shenjën e horoskopit

Viti i ri është në prag dhe nuk e shmangim dot nevojën apo kuriozitetin për…

Nëse i përkisni njërës prej këtyre shenjave të horoskopit, urime/ Ju jeni një lider i lindur!

Çdo shenjë horoskopi është unike në vetvete. Në jetë disa njerëz kanë karakter më të…

Të gjithë i duan Krishtlindjet, por askush sa këto 3 shenja të horoskopit!

Krishtlindjet janë një nga periudhat më të bukura të vitit. Një sezon shumë i lumtur…

Në sezonin e shigjetarëve, zbuloni tri kombinimet perfekte sipas horoskopit!

Kujtojmë, se sezoni i shigjetarit nisi nga 22 nëntori dhe ai do t’i buzëqeshë tri…

Gjatë sezonit të tij, mësoni pse jeni me fat për partnerin tuaj shigjetar!

Nëse jeni duke kërkuar për një jetë dashurie të mbushur me argëtim, aventura dhe shumë…

Sezoni i shigjetarit do t’i buzëqeshë këtyre tri shenjave të zodiakut!

Keni papritmas një dëshirë për të eksploruar botën, për të mësuar gjëra të reja dhe…

Sezoni i shigjetarit mbërriti, ja ndryshimet që duhet të prisni!

Çdo vit, përafërsisht nga 22 nëntori deri më 21 dhjetor, dielli lëviz nëpër shenjën e…

Jemi në javën e fundit të sezonit të akrepit, këto 3 shenja do të favorizohen!

Pasi të mbijetoni këtë javë, do të jeni në gjendje të mbijetoni çdo gjë. Është…

Jemi në sezonin e akrepave por ja cilat janë katër karakteristikat më negative të tyre!

Të njohur për aftësitë e tyre intuitive dhe sharmin magnetik që i tërheq njerëzit drejt…

Si do të jetë Halloween dhe java pas për shenjat e zodiakut?

Një ndër festat më të bukura që të gjithë e preferojmë dhe kemi dëshirë të…

Këto 3 gabime i bëjnë lidhjet e akrepave të përfundojnë shpejt!

Shenjat e ujit janë shpirtrat më të ndjeshëm të zodiakut. Kjo është arsye e fortë…

Ndikimi i horoskopit dhe i bestytnive në Shqipëri/Kasandra Dragobia ndan me TAR disa fakte interesante!

Sot e ftuar në “Live From Tirana” ka qenë një nga personazhet më të ndjekur…

Nëse jeni në një marrëdhënie me një akrep, ju jeni me fat për këto katër arsye!

Akrepat njihen për natyrën e tyre joshëse. Në fund të fundit, akrepi është shenja më…

Në sezonin e akrepit zbuloni katër karakteristika pozitive për të!

Akrepat janë të njohur për faktin se shpeshherë janë ‘helmues’ apo thumbues, por ata gjithashtu…

Sezoni i akrepave mbërriti, ja partneri ideal për ta!

Akrepat kanë tendencë të jenë jashtëzakonisht pasionantë në një lidhje, por jo të gjithë mund…

Çfarë duhet të prisni gjatë sezonit të akrepit?!

Njerëzit flasin për sezonin e akrepit, periudhën kur dielli është në akrep, nga 23 tetori…

Cilat janë shenjat më altruiste të zodiakut?! A jeni pjesë e tyre?!

Nuk na rastis shpesh që të njohim një person i cili është një altruist i…

Është sezoni i tyre, zbuloni si të njihni një peshore pa e ditur se i përket asaj shenje!

Meqenëse jemi në sezonin e peshoreve po ju sjellim disa nga karakteristikat e tyre. Sipas…