Horoskopi

Si do të ndikojë Hëna e Plotë në Dash tek të gjitha shenjat e zodiakut…

Që prej ditës së djeshme Hëna e Plotë është vendosur në shenjën e Dashit dhe për pasojë do të sjellë ndryshimet e para për të gjitha shenjat e zodiakut. Njihuni me to:

Dashi

Kjo Hënë e plotë do t’ju rrisë vetëbesimin dhe do t’ju bëjë të besoni se bota juaj rrotullohet rreth jush dhe jo rreth një personi tjetër.

Demi

Jeni shenjë me këmbë në tokë, por Hëna e Plotë do t’ju bëjë të besoni tek mistikja dhe e mbinatyrshmja.

Binjakët

Merrni kohën që ju duhet për t’u qetësuar. Nuk mund të kujdeseni ju gjithmonë për të gjithë.

Gaforrja

Gjithë puna dhe mundi juaj do të shpërblehen. Ka ardhur koha të kërkoni një rritje në detyrë ose rritje page.

Luani

Bëni gati çantën e shpinës dhe ikni diku, qoftë edhe për një natë. Keni nevojë të shkëputeni nga realiteti.

Virgjëresha

Bëni çfarë ju vjen në mendje. Do të keni fat dhe gjërat do të shkojnë siç keni shpresuar.

Peshorja

Ndaluni për një moment dhe shikoni se në cilat lidhje ia vlen të investosh. Jo të gjithë njerëzit e meritojnë kohën dhe përkushtimin tuaj.

Akrepi

Ecni në natyrë, meditoni. Mjaft keni bërë për të tjerët , ka ardhur koha të kujdeseni për veten.

Shigjetari

Hëna e Plotë nxit kreativitetin, ju bën më optimist e do t’ju hapë dyer të reja, të cilat nuk e dinit se ekzistonin.

Bricjapi

Këtë periudhë do të reflektoni mbi përvojat e shkuara. Hidhni një vështrim prapa në kohë e mësoni nga gabimet e së kaluarës.

Ujori

Këtë periudhë duket se përmirësohen ndjeshëm aftësitë tuaja komunikuese dhe nga kjo gjë do të shihni rezultate të menjëhereshme.

Peshqit

“UNË VLEJ”, kjo do të jetë mantra juaj. Mos i ulni standardet.