Love & Sex Sex Sport

Video +18 / Vunë bast për ndeshjen e futbollit, dy modelet seksi të “Onlyfans“ xhirojnë videon p*rno me njëra-tjetrën!

Nuk janë të pakta rastet kur modele apo aktore të filmave për të rritur, shprehin pëlqimet e tyre në botën e futbollit përsa i përket futbollistëve dhe ekipeve. Ylli in “Onlyfans”, Elle Brooke ka marrë një vëmendje të madhe në rrjet së fundmi, së bashku me një tjetër yll të “Onlyfans”, Alexia Grace. Kjo e fundit kishte bërë një postim përpara disa kohësh, se nëse Aston Vila do të mundte Manchester Cityn, atëherë Brooke duhet të pranonte të xhironte një video pornografike me të. Në një video të postuar së fundmi në rrjetet sociale, Grace i kujton shoqes së saj për premtimin dhe në ato momente ato zhvishen dhe bëhen gati për xhirimet. Vetë Grace e ka pohuar me anë të një postimi në “Twitter” se video është publikuar dhe mezi pret që fansat e saj ta shohin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elle Brooke (@thedumbledong)

Rikujtojmë gjithashtu se edhe, ylli i “Onlyfans”, Jus Lopez, ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me bukuroshen 30-vjeçare që tregoi se ishte një nga mbështetëset më të zjarrta të Leo Messit. Argjentinasja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, e cila nuk nguron të postojë foto të nxehta të saj. Por së fundmi, postimet e Lopezit kanë pasur në pamje të parë të pasmet e saj bombastike, duke shkuar në limitet e “Instagramit” dhe duke rrezikuar përjashtimin nga kjo platformë, gjë që duket se nuk e ndal aspak seks bombën e filmave për të rritur.