Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sex
“Gruaja ime është shpirti im binjak”/Matt Damon rrëfehet si rrallëherë për familjen e tij!

Si çdo gjë në botë, ka raste kur duhet të balancojmë punën dhe jetën familjare….

Shihni shpesh ish-in në ëndërr?! Ka ardhur koha t’ju themi se çfarë shpjegimi ka kjo!

Të ëndërrosh një ish-partner mund të tregojë disa gjëra për ju ose për marrëdhënien tuaj…

Arsyet pse të argëtoheni dhe të bëni shaka me partnerin/en tuaj është e shëndetshme për një marrëdhënie!

Ne zakonisht bëjmë shaka vetëm me njerëzit që i duam dhe i besojmë. Ideja e…

Çifti me më shumë vite martesë në Britani feston 81-vjetorin e kurorëzimit!

Çifti me më shumë vite martesë në Britani feston 81-vjetorin e kurorëzimit. Në ditën e…

VIP-at me zemrën ‘flori’ që nuk kursyen asnjë përpjekje për t’i bërë të lumtur të dashurit e tyre!

Është gjithmonë e mrekullueshme të shohësh kur partneri bën gjithçka vetëm për të na dhënë…

Ja si zgjedhin t’i kalojnë pushimet Leonardo DiCarprio dhe e dashura e tij!

Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone qëndruan shumë afër gjatë arratisjes së tyre në plazh në…

2022 nis më ëmbël se kurrë për të, vijnë në jetë binjakët e Ashley Graham!

Së fundmi modelja e njohur Ashley Graham ka sjellë në jetë djemtë e saj binjakë….

Zbulohet fatlumi që i ka ‘rrëmbyer zemrën’ vajzës më të bukur në botë!

Ajo u shpall vajza më e bukur e botës kur ishte vetëm 6-vjeçe, por tani…

Djali i ish-presidentit Trump fejohet pas 4 vitesh lidhjeje me gazetaren e ‘Fox News’!

Djali i ish-presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, Donald Trump Jr. është fejuar së fundmi me…

E pazakontë/Vijnë në jetë binjakët me 15 minuta diferencë por të lindur në vite të ndryshme!

Kanë vetëm 15 minuta diferencë nga njëri-tjetri, por kanë lindur në ditë, muaj, madje në…

Nëse jeni ‘çun mami’ padyshim që do të jeni burri ideal për partneren tuaj!

Besohet gjerësisht se natyra e marrëdhënies së një djali me nënën e tij më shumë…

A është e zakonshme të kalosh nga miqësia në dashuri?! Mësoni se çfarë pohon shkenca…

Sipas një studimi të fundit është e zakonshme të kalosh nga miqësi në dashuri dhe…

Me siguri pasi të keni lexuar këtë artikull do pyesni veten: “Po unë çfarë ndiej pas seksit”?

Një nga momentet më të bukura është kur jeni krah njeriut të zemrës dhe ndani…

Si ndikon të ngrënit së bashku si familje te fëmijët tuaj…

Shumica prej nesh i kujtojnë ato filma ku familjet perfekte hanë mëngjes së bashku. Rezulton…

Pak pasi u divorcua, njeriu më i gjatë në botë udhëton në Rusi për të gjetur gruan e ëndrrave!

Njeriu më i gjatë në botë është gati për martesë. Sipas medieve të huaja, Sultan…

Studim/Arsyet pse gratë e kolme preferohen më shumë nga meshkujt!

Sipas një studimi, 56% e grave janë të pakënaqura me pamjen e tyre të përgjithshme….

Probleme riprodhimi për meshkujt në perëndim, zbulimi i sikletshëm vetëm në vendet e zhvilluara

Në filmin e prodhuar nga STANLEY KUBRICK me titullin “Strangelove ”, gjatë Luftës së Ftohtë,…

Çfarë mendojnë gratë të cilat nuk ndihen rehat me pamjen e tyre për partnerët…

Një studim i botuar në revistën “Personality and Social Psychology Bulletin” gjeti prova se njerëzit…

Zemrat e të dashuruarve me rrahje të sinkronizuara/Shkenca e pranon!

Dashuria afron zemrat e jo në kuptimin figurativ, por të vërtetë të fjalës. E thotë…

Ju ka ndodhur të eksitoheni nga vetja?! Mësoni më shumë rreth autoseksualitetit…

Për dekada, seksualiteti ka qenë diçka që nuk i ka pasur gjithnjë termat e duhur…

Disa arsye pse kafja mund të jetë e mirë për seksin

Elementi që e bën dikë të mirë në shtrat ndryshon shumë në varësi të asaj…

Pak pasi u bë baba për herë të shtatë, Boris Johnson dhe partnerja e tij zbulojnë foton e parë të vajzës dhe domethënien e emrit!

Pak ditë më parë, Kryeministri britanik, Boris Johnson u bë sërish baba. Në jetë erdhi…

Zbuloi se 3 fëmijët e saj të adoptuar ishin në të vërtetë vëllezër biologjikë, historia e pazakontë e Katie Page!

Katie Page e dinte gjithmonë se donte të birësonte, edhe kur ishte vajzë e vogël….

Përse vajzat i duan partnerët më të gjatë se ato?!

Zbulimet e fundit kanë treguar arsyet se pse vajzat i duan më shumë djemtë e…

Keni bindur veten se me këto veprime partneri nuk ju dashuron më?! Ne themi ta mendoni përsëri!

E ku ekziston marrëdhënia perfekte në ditët e sotme?! Me siguri edhe ju që po…

Baba për herë të parë, DJ Sardi sapo na dha lajmin më të bukur të ditës!

Ai është treguar gjithmonë i rezervuar sa i takon jetës së tij private. E kemi…

Putheni shpesh apo rrallë me partnerin/en?! Ndoshta ka ardhur koha të mësoni se çfarë tregon kjo për lidhjen tuaj!

Puthja është e mirë për shëndetin. Sipas disa studiuesve, gratë që puthen shpesh, humbasin peshë…

Një dashuri si në filma, sekreti i jetëgjatësisë së martesës së Harrison Ford dhe Calista Flockhart!

Ata janë prej 20 vitesh së bashku dhe duket se asgjë nuk mund ta ngadalësojë…

Çdo gjë ndodh për një arsye! Ja pse tradhëtojnë meshkujt dhe femrat…

Një studim i ri sugjeron se arsyet se përse dikush tradhëton mund të dallojë në…

Nëse ndjeni se pandemia ka ndikuar në marrëdhëniet tuaja seksuale, mos u shqetësoni pasi nuk jeni të vetmit! Ja disa këshilla për t’ju ardhur në ndihmë!

Nëse gjatë fillimit të pandemisë u parashikua se do të kishte një rritje të numrit…

Prindër, këto gjëra që po u ndaloni fëmijëve tuaj janë duke i dëmtuar ata!

Prindërit mund të mos e dinë, por ka disa veprime që po i lejojnë fëmijët…

Për të mirën e romancës tuaj e kemi, ja çfarë nuk duhet të bëni pas seksit!

Një nga momentet më të bukura është kur jeni krah njeriut të zemrës dhe ndani…

Çifti i të dashuruarve Tom dhe Zendaya dëshmojnë se dashuria e tyre s’ka nevojë për fjalë!

Të gjithë tashmë e dimë se vazhdimi i filmit të njohur të “Marvel”-it me titull…

Për ju të martuarit e kemi, e dinit që martesa ju ndihmon në shëndetin e zemrës suaj?!

Në zbulimet e fundit është mësuar se martesa ka efekt pozitiv edhe në shëndetin e…

Nëse ndiheni pak xheloz në marrëdhënien tuaj, ne po ju ndihmojmë me disa këshilla që duhet t’i merrni parasysh!

Xhelozia është një nga ato emocione që është jashtëzakonisht e vështirë për t’u kontrolluar. Pak…

Na thoni sa minuta putheni t’ju themi sa kalori harxhoni!

Puthja është e mirë edhe për shëndetin. Sipas disa studiuesve, gratë që puthen shpesh, humbasin…

Keni tradhëtuar dhe keni “thyer” besimin e partnerit/es?! Ja çfarë të bëni për t’u rikthyer sërish bashkë…

Të tradhëtoni njeriun që dashuroni asnjëherë nuk është e lehtë por ndonjëherë gjërat thjesht ndodhin…

Ndaluni për një moment dhe zbuloni arsyet pse njerëzit dashurohen me ju, sipas shenjës së zodiakut!

Dashi Dashi, njerëzit dashurohen me guximin tuaj. Ju jeni energjik, emocionues dhe gjithmonë të gatshëm…

Diçka nuk shkon me ju dhe partnerin tuaj?! Epo ndoshta jeni duke bërë këto gabime para seksit!

Gabimet që bëni poshtë çarçafëve tregojnë se ka diçka që nuk shkon me ju dhe…