Botë e Çuditshme

E reja nga Kolumbia depilon këmbët në autobus, video bëhet virale!

Një ngjarje e çuditshme dhe aspak e zakontë ka ndodhur në Bogotë të Kolumbisë dhe i ka lënë të gjithë të shokuar. Bëhet fjalë për një vajzë që brenda autobusit të kryeqytetit të Kolumbisë, gjeti kohë të lirë që të depilojë këmbët. Ajo u filmua nga një pasagjer me telefon teksa depilonte këmbët, kurse publikimi i videos në TikTok për katër ditë ka marrë mbi pesë milionë shikime.

Ky veprim i saj nervozoi pasagjerët e tjerë të cilë ia bënë me dije se po bën diçka të neveritshme, por përgjigja e saj ishte e menjëhershme. “Nëse nuk të pëlqen çfarë po sheh, merr një taksi”,-tha vajza e cila dukej se nuk i bënte fare përshtypje që po e filmonin e kritikonin për veprimin.

@jorburban Que bonito es vivir en Colombia 😂 #temitasentransmi #transmilenio #colombia #quebonitosojostienes #depilada #picap #primeromuertaquesencilla #chismecito #chisme #storytime #viral #humor #chismosa #parati ♬ sonido original – Katouggo