Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ekskluzive/ Marin Mema flet për situatën me Greqinë…
Dilema Sociale • 15:18 13/04/2021
Prezent në emisionin “Dilema Sociale” me anë të një lidhjeje telefonike ishte gazetari shumë i njohur, Marin Mema. Ai zbuloi të vërteta mbi nacionalizmin e Greqisë dhe se sa ekstrem i duket kjo gjë, e cila ndikon tek njerëzit me anë të medias. Mema tregoi se fatkeqsisht ata e shohin gjithçka në mënyrë ekstreme, një nacionalizëm të pashpjegueshëm duke i mos lejuar dikujt ndjesitë personale, qofshin të mira apo të gabuara. Ata gjithashtu duket se kanë shumë probleme në raport me të vërtetën, e mohojnë atë. Ai shprehu se ka hasur probleme në Greqi prej dokumentarësh të ndryshëm. Unë tashmë prej 9 vitesh jam ‘non-grata’ në Greqi. Jo sepse kam marrë një bombë për ta hedhur diku, por sepse kam treguar të vërtetat e shqiptarëve në Çamëri… Eno Popi Andi Lila Marin Mema Danko Dj
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021