Albanian’s Hot Top 30, Week of November 28th

Bashkëpunimi i Xhensilës dhe Kiddës sigurisht që do ishte një sukses i padiskutueshëm. Kur dy artistë të përmasave të tilla bëhen bashkë, surprizat nuk mungojnë.

Ibro Deli mikson rrymat techno dhe hip-hop në hit-in “Mu ka tek”.

Kënga hit “Bebe” e Era Istrefit vjen në një version tjetër me remiksin e Alban Chela, që nuk duhet humbur.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Elgit Doda
Ik
2
Era Istrefi x Buta
5AM
3
Art Abazi
Harrom
4
Dafina Zeqiri ft. Alban Skenderaj
Copa Copa
5
Franc Koruni
Detyron
6
Dylan
So tu ma ni
7
Flori Mumajesi
Mbaroj per ty
8
Ya Nina
Merri
9
Albora
Hala
10
Elai
Truni Terr
11
Yll Limani
Malet
12
Kida
Ma lujte
13
Gjon’s Tears
Pure
14
Majk X Bardhi
Përgjithmonë
15
Shpat Deda
T'Huj
16
Alban Chela
Lonely
17
Fero
Gorilla Muzik
18
lluni
Top 3
19
KENNZ
HARROVE
20
Sin Boy
#31#
21
Ya Nina
A po don / Kiss Kiss
22
KRAS
Rrefime
23
Eneda Tarifa
Kjani Trima
24
Art Abazi
Jeta
25
Elvana Gjata ft. Don Xhoni & Bardhi
Mall
26
Efi Gjika
Mirror
27
Xhensila x Kidda
Me do
28
IBRO DELI
MU KA TEK
29
Young Zerka
Nafije
30
Era Istrefi (Alban Chela Remix)
Bebe